Pirinç Dekorasyon ürünleri günümüzde ev ve işyerlerinde görünüm ve estetik yönünden farklılık elde etmek isteyenlerin sıklıkla tercih ettikleri ürünler arasında yer alır. Pirinç malzemeler şeffaf ve saydam olmasından kaynaklı ışığı geçirgen bir özelliğe sahiptir. Bu sayede en az aydınlatma ile tüm ortamın rahat bir şekilde aydınlanmasına olanak sağlar. Yüksek sıcaklıklarda eritilerek şekil ve model alması gerçekleşen ürünler dekorasyon yönünden oldukça uygun fiyatları ve caziptir.

Pirinç Korkuluk Modelleri, tamamen müşterilerimizin tercihine göre özel olarak usta ellerde üretilmektedir. Uygulanacak alanın teknik özelliklerine göre proje mühendislerimiz tarafından ilk önce ölçüm ve fiyatlandırma gibi hizmetler ücretsiz olarak verilir. Pirinç malzemeler ile kullanabileceğiniz bir çok dekorasyon ürünleri mevcuttur. Pirinç Malzemeler ile üretimini yaptığımız ürünler ; Camlı Korkuluk, Dekorlu Korkuluk, Duvar Korkulukları, Pirinç Sehpa ve Bardaklıklar, Mağaza Standartları, Avize, Aplik, Lambader, Servis Arabaları, Pirinç Havluluk ve Pirinç Halı tutamakları gibi birçok ürün seçeneği firmamız tarafından üretilmektedir.

Daha önceden firmamızdan hizmet alan müşterilerimizin tercih ettiği modellere ürünler kısmından kolay bir şekilde ulaşarak fikir sahibi olabilirsiniz. Dayanıklı ve uzun yıllar kullanabileceğiniz pirinç malzemeler iç ve dış ortamlarda kullanılabilir. Otel Eğlence Merkezleri ve müstakil alanlarda en yeni ve birbirinden trend pirinç korkuluk modellerimizi tercih edebilirsiniz.

Pirinç Korkuluk Modellerimizi İnceleyin !