Pirinç Korkuluk Nedir ; Saydam ve Şeffaf plastik bir malzeme olan pirinç kalitesi ve dekorasyon alanlarında kullanımı ile yaygınlaşan yüzyıllardır kullanılan dekorasyon malzemeleri arasında yer almaktadır. İç ve Dış ortamlarda mevsimsel değişmelerden etkilenmeden ortamın en iyi şekilde yansımasına olanak sağlayan pirinç ürünler renkleri ve tasarımları ile büyülemektedir. Tamamen el işçiliğine dayalı olan pirinç dekorasyon ürünleri, konusunda deneyimli ve uzman bir ekip tarafından üretim tesisimizde işlenmektedir.

Darbelere ve Çizilmelere karşı dayanıklı olan pirinç ürünlerinin temizlenmesi de oldukça kolaydır. Kaliteli ve dayanıklı olmasına rağmen, plastik malzemeden üretilmesinden kaynaklı yangın vs. yüksek sıcaklıklarda bozulmalar meydana gelebilir. Müstakil veya iki katlı bir ev veya işyerine sahipseniz, pirinç merdiven korkulukları oldukça idealdir.

Pirinç Korkuluk Fiyatları

Uygulanacak alanın teknik özelliklerine ve seçilecek modele göre ürün fiyatlarımız değişiklik gösterebilir. Ürünlerimizi İstanbul Showroom mağazamızdan yakından inceleyebilirsiniz. Ölçü ve fiyatlandırma konusunda iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Pirinç Korkuluk Modellerimizi İnceleyin !