Şık ve Estetik bir görünüme sahip pirinç malzemeler ev ve işyerlerinde kullanabileceğiniz her ürünle tamamen uyumlu en çok tercih edilen ürünler arasında gösterilmektedir. Yapısı ve ışığı geçirgen özelliği ile en az aydınlatma ile daha fazla aydınlatma seçeneği elde ederek, ekonomik yönden tasarruf sağlayabilirsiniz.

Pirinç Küpeşte Nedir : Özel bir plastik malzemenin yüksek ısılara getirilerek işlenmesi ile ortaya çıkan dekorasyon ürünüdür.

Dayanıklı ve çizilmelere karşı dirençli olan pirinç küpeşte ürünlerimiz şeffaf ve saydam olması nedeniyle daha şık bir görünüme sahiptir.  Pirinç merdiven korkulukları yaşam ve çalışma alanlarında oldukça fazla kullanılan ürünlerdir. Gold rengine sahip olması nedeniyle, bulunduğu ortama kattığı şıklık ve daha aydınlık gözükmesinde etkili olan pirinç merdiven tasarımları uzun ömürlü kullanımı ile tercih sebebidir. Ürünlerimizde tamamen kalite ve memnuniyet odaklı çalışıyoruz.

Türkiye’nin 81 ilinde pirinç küpeşte sistemleri konusunda uygun ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat imkanı ile bize her zaman rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Pirinç Küpeşte Modellerimizi İnceleyin !